در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
با درج آگهی در سایت آگهی بازان به کودکان نیازمند کمک کنید | آگهی بازان حامی موسسه خیریه پرواز شادی

آگهی بازان

اخذ کلیه امور ثبتی وحقوقی و مشاوره

اخذ کلیه امور ثبتی وحقوقی و مشاوره

آگهی رایگان
  • خدمات خدمات اداري
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۶/۱۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۱۰/۰۷
  •    تهران تهران
  • 635 بازدید
  • سعادت آبادکوچه 21 (کنعانی مقدم شرقی ) پلاک 7 واحد 4

 

-1 تعریف شرکت سهامی عام‌

شرکتی است بازرگانی (حتی اگر موضوع عملیات آن، امور بازرگانی نباشد) که سرمایه‌‌ی آن به سهام، تقسیم‌شده که بخشی از این سرمایه از طریق فروش سهام به مردم تأمین‌ می‌شود.تعداد سهام‌داران نباید از سه نفر کمتر باشد و مسئولیت سهام‌داران، محدود به مبلغ اسمی سهام آنهاست. در این شرکت، عبارت «شرکت سهامی عام» باید قبل از نام شرکت با بعد از آن، بدون فاصله با نام شرکت در کلیه‌ی مدارک شرکت اعم از اوراق و اطلاعیه‌ها و آگهی‌ها به طور روشن و خوانا قید شود.

 

-2 شرکت سهامی خاص

شرکتی که از حداقل ۳ سهامدار به صورت حقیقی یا حقوقی تشکیل میشود.در این شرکت اعضای هیئت مدیره الزاما باید از سهامداران باشند و این نوع شرکت دارای بار تعهدی و مسئولیتی بالاتری نسبت به شرکت مسئولیت محدود می باشد.شرکت سهامی خاص بیشتر مناسب برای حضور در مناقصات و مزایدات و پیمان ها می باشد. چرا که دارای بار مسئولیتی بالایی می باشد

 

-3تعریف شرکت با مسئولیت محدود

 شركتی است كه بین دو یا چند نفر برای امور تجارتی تشكیل شده و هریك از شركا بدون اینكه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد فقط تا میزان سرمایه خود در شركت مسئول قروض و تعهدات شركت است .در اسم شركت باید عبارت ( با مسئولیت محدود) قید شود و همچنین اسم شركت نباید متضمن نام هیچ یك از شركا باشد و الا شریكی كه اسم او در اسم شركت قید شده در مقابل اشخاص ثالث حكم شریك ضامن را در شركت تضامنی خواهد داشت 

 

-4تعریف شرکت تضامنی

شرکتی است که تحت نام مخصوص برای امور تجاری بین دو یا چند نفر با مسئولیت تضامنی تشکیل می‌شود.اگر دارایی شرکت برای تاییدیه  تمام قروض کافی نباشد؛ هر یک ازشرکا مسئول پرداخت تمام قروض شرکت است. هر قراری که بین شرکا برخلاف این، ترتیب داده شده باشد در مقابل اشخاص ثالث، کان لم یکن خواهد بود. در نام شرکت تضامنی باید عبارت «شرکت تضامنی» ‌و لااقل اسم یک نفر از شرکا ذکر شود.

 

-5 تعریف شرکت مختلط غیرسهامی

شرکتی است که برای امور تجاری تحت نام مخصوصی بین یک یا چند نفر شریک ضامن و یک یا چند نفر شریک با مسئولیت محدود، بدون انتشار سهام، تشکیل می‌شود. شریک ضامن، مسئول کلیه‌ی قروضی است که ممکن است علاوه بر دارایی شرکت پیدا شود. شریک با مسئولیت محدود، کسی است که مسئولیت او فقط به میزان سرمایه‌ای است که درشرکت گذارده و یا بایستی بگذارد. در اسم شرکت باید عبارت «شرکت مختلط» ‌و لااقل اسم یکی از شرکای ضامن، قید شود.

 

-6تعریف شرکت مختلط سهامی

شرکتی است که تحت نام مخصوص بین یک عده شرکای سهامی و یک یا چند نفر شریک ضامن تشکیل می‌شود.شرکای سهامی کسانی هستند که سرمایه‌ی آنها به صورت سهام یا قطعات سهام متساوی القیمه درآمده و مسئولیت آنها تا میزان همان سرمایه‌ای است که در شرکت دارند. شریک ضامن کسی است که سرمایه‌ی او به صورت سهام درنیامده و مسئول کلیه‌ی قروضی است که ممکن است علاوه بر دارایی شرکت پیداشود .در صورت تعدد شریک ضامن، مسئولیت آنها در مقابل طلبکاران و روابط آنها با یکدیگر، تابع مقررات شرکت تضامنی خواهد بود. در نام شرکت باید عبارت «شرکت مختلط»‌ ‌و لااقل اسم یکی از شرکای ضامن قید شود.

  

-7 تعریف شرکت نسبی

شرکت نسبی شرکتی است که برای امور تجاری، تحت نام مخصوص بین دو یا چند نفر تشکیل می‌شود و مسئولیت هریک از شرکا به نسبت سرمایه‌ای است که در شرکت گذاشته است. در اسم شرکت نسبی عبارت «شرکت نسبی» و لااقل اسم یکی از شرکا باید ذکر شود؛ در صورتی که اسم شرکت مشتمل بر اسامی تمام شرکا نباشد؛ بعد از اسم شریک یا شرکایی که ذکر شده عبارتی از قبیل «و شرکا» و «‌و برادران» ضروری است.

 

-8 تعریف شرکت تعاونی

شرکتی است که تمام یا حداقل 51% سرمایه‌ی آن به وسیله‌ی اعضا در اختیار شرکت تعاونی قرارگیرد و وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، شرکت‌های دولتی و وابسته به دولت و تحت پوشش دولت، بانک‌ها،‌ شهرداری‌ها، شوراهای اسلامی کشوری، بنیاد مستضعفان و سایر نهادهای عمومی می‌توانند جهت اجرای بند 2 اصل 43 از راه وام بدون بهره یا هر راه مشروع دیگر از قبیل مشارکت، مضاربه، مزارعه، ‌مساقات، اجاره، اجاره به شرط تملیک، بیع شرط، فروش اقساطی و صلح، اقدام به کمک در تأمین یا افزایش سرمایه‌ی شرکت‌های تعاونی نمایند؛ بدون آن که عضو باشند.

 

تبصره: در مواردی که دستگاه‌های دولتی در تأسیس تعاونی، شریک می شوند؛ ظرف مدتی که با موافقت طرفین درضمن عقد شرکت، تعیین خواهد شد؛ سهم سرمایه‌گذاری دولت به تدریج بازپرداخت و صددرصد سرمایه به تعاونی تعلق خواهدگرفت. مطابق ماده‌ی 26 همان قانون: «تعاونی‌های تولیدی، شامل تعاونی‌هایی است که در امور مربوط به کشاورزی، دام داری، ‌دام پروری، پرورش و صید ماهی، شیلات، صنعت، معدن، ‌عمران شهری و روستایی و نظایر اینها فعالیت می‌نمایند» و به موجب ماده‌ی 27: «‌تعاونی‌های توزیع، عبارتند از تعاونی‌هایی که نیاز مشاغل تولیدی و یا مصرف کنندگان عضو خود را در چهارچوب مصالح عمومی و به منظور کاهش هزینه‌ها و قیمت‌ها تأمین می‌نمایند». تبصره‌ی ماده‌ی 28: ‌«‌تعاونی‌های موضوع این قانون با رعایت قوانین و مقررات می‌توانند به امر صادرات و واردات در موضوع خود بپردازند».

 

- لازم به تذکر است که به موجب مقررات وزارت تعاون، سرمایه‌ی تأمین یا تعهدشده از طرف اعضا در مرحله‌ی تأسیس شرکت، نباید کمتر از 51 درصد کل سرمایه‌ی شرکت باشد و هر تعاونی وقتی ثبت و تشکیل می‌گردد که حداقل یک سوم سرمایه‌ی آن تأدیه و در صورتی که به صورت نقدی و جنسی باشد؛ تقدیم و تسلیم شده باشد. اعضای تعاونی نیز مکلفند مبلغ پرداخت نشده‌ی سهم خود را ظرف مدت مقرر در اساسنامه تأدیه نمایند. (ماده‌ی 21)

 

برند
یک نام تجاری یک نام ، اصطلاح ، علامت ، نشان یا طرح یا ترکیبی از این هاست که برای شناسایی کالاها یا خدمات فروشنده یا گروهی از فروشندگان و متمایز کردن این کالاها یا خدمات رقبا به کار می رود .

برند می تواند نماد و نشان موارد پیچیده تری هم باشد مانند: فرهنگ استفاده از محصول، ماهیت و هویت محصول، شخصیت افراد استفاده کننده از محصول و …در کشورمان و در زبان فارسی واژه برند معمولا برای کالا و محصولی با ارزش اجتماعی بالا به کار می رود.

 

لوگو چیست

لوگو چیست: لوگو نشانه یا نمادی است برای بیان کردن یک عبارت یا القای یک مفهوم.

لوگو به نوعی یک امضا از سوی شرکت است.

شرکت ها بوسیله لوگو در هر زمینه ای که فعالیت می کنند به نوعی ردی از خود به جا می گذارند و ببینده و مشتری با دیدن این لوگو ها بلافاصله به یاد شرکت سازنده می افتد.

امروزه شرکت هااین لوگو ها یا نمادها را براساس نام شرکت و برند خود انتخاب میکنند.

لوگوها یک طرح گرافیکی مخصوص است و به وسیله آن می توانند به درجه بالاتری از اعتبار برای شرکت رسید.

پس ثبت لوگو یکی از بخش های مهم هر شرکت یا موسسه تازه تاسیس می باشد.

کارت بازرگانی ،مجوزی است كه به دارنده آن چه حقیقی یا حقوقی  اجازه داده می شود به امر تجارت خارجی بپردازد .بر اساس مقرراتی كه در حال حاضر در دست اجراست اعتبار كارت بازرگانی از تاریخ صدور یكسال می باشد . تمدید كارت بازرگانی با ارائه مدارك لازم برای برای مدت مذكور انجام می گیرد و در دفعات بعد نیز به همین ترتیب ادامه می یابد.

 

 کاربردهای کارت بازرگانی:


  1.  مبادرت به حق العمل كاری در گمرك 
  2.  واردات از مناطق آزاد
  3. صادرات کلیه کالاهای مجاز

  4.ثبت سفارش و ترخیص كالا 

 

شرایط كارت بازرگانی  :

 

الف ) اشخاص حقیقی ایرانی  


• سن دارای 21 به بالا


• کارت پایان خدمت و یا برگ معافیت برای اقایان . 


• داشتن 1 سال سابقه فعالیت های تجاری / تولیدی  . 


• داشتن محل كسب ( متناسب با رشته فعالیت ) اعم از ملكی  / استیجاری . 


• داشتن پلمپ با ارائه اظهار نامه های ثبتی . 


• داشتن حساب جاری معتبر نزد یكی از بانكهای عامل كشور .  

. كپی مدرك تحصیلی (مدرکی که قابل ارایه باشد)

 

. كپی كارت ملی و شناسنامه

 

13. 1 قطعه عكس 4×3 (جدید،تمام رخ،ساده)

نکات مهم: 

 
تذكر 1. كارمندان تمام وقت دستگاههای دولتی نمی توانند كارت بازرگانی دریافت نمایند. 


تذكر 2. در صورتی كه متقاضی نتواند برای انجام امور مربوطه شخصا مراجعه نماید مراجه كننده ملزم به ارائه وكالتنامه رسمی و یا معرفی نامه از طرف متقاضی می باشد. 


تذكر 3. هر شخص بیش از یك كارت بازرگانی اعم از حقوقی و یا حقیقی نمی تواند داشته باشد.
 

 

•  انجام طرحهای توجیهی (فنی ، مالی و اقتصادی) ،گزارشات امکان سنجی و تکمیل پرسشنامه های سایت بهین یاب و سایر دستگاه های مربوطه . • نگارش و مشاوره تخصصی طرح توجیهی جهت اخذ تسهیلات از طریق بانک‌های عامل و منابع مالی صندوق توسعه ملی

• طرح توجیهی کارخانجات جهت خرید ماشین‌آلات، مواد اولیه وساخت از منابع صندوق توسعه ملی،صندوق ضمانت صادرات ایران،طرحهای اشتغالزایی وزارت کار و امور اجتماعی، سازمان آموزش فنی و حرفه ای ، وزارت جهادکشاورزی ، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ، وزارت مسکن و شهرسازی،وزارت صنعت معدن و تجارت ، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ،طرحهای آمایش بانک صنعت و معدن

·         کلیات ثبت اختراع

اختراع عبارت است از محصول يا فرآيندي كه راه جديد انجام کاري را ارائه مي دهد يا راه حل فني جديدي را براي مشكل خاصي پيشنهاد مي كند.
اختراع می تواند محصولی جدید و فرآیند تولید آن یا فرآیندی جدید برای تولید محصول شناخته شده و یا کاربرد جدیدی از یک محصول شناخته شده باشد. 
حق ثبت اختراع نیز حــق انحصاري اسـت كـه در قبـال اختـراع ثبت شده به مختـــرع يا نمـايندة قانوني او اعــطا  مي‌شود.
پتنت حمايت قانونـي از اختـراع را براي دارندة آن تأمين مي‌كند. اين حمـايت براي مــدت محـدودي (حداکثر بيست سال) در ازاي افشاي جزئيات اختراع براي عموم، اعطا مي‌گردد.
حمايت پتنت به اين معنا است كه مورد اختراع را نمي‌توان بدون اجازة دارندة‌پتنت به صورت تجاري توليد كرد، استفاده يا توزيع نمود و به فروش رساند.

اخذجواز تاسیس ، موافقت اصولی و مجوزات تولید (جواز تاسیس،پروانه بهره برداری ،طرح توسعه ) برای واحدهای صنعتی در کلیه استان‌ها و شهرک‌های صنعتی از وزارت صنعت،معدن وتجارت

 

سایر خدمات این مجموعه  :

 

✅ اخذ جواز تاسیس و موافقت اصولی

✅ طرح توجیهی کامل و بیزینیس پلن(فنی، مالی و اقتصادی) و گزارشات مطالعات امكان سنجی

✅ تخصیص زمین دولتی در شهرکتهای صنعتی سراسر کشور

✅ اخذ انواع استانداردهای ملی و بین المللی iso

✅ اخذ مجوزهای بهداشتی و محیط زیست

✅ طراحی و مشاوره خرید تکنولوژی خطوط تولید

✅ کنترل پروژه و راه اندازی کامل خطوط تولید

✅ مشاوره استقرار سیستم های نرم افزار مالی و اداری

✅ مشاوره استقرار سیستم های مدیریت یکپارچه

✅ تجاری سازی و مدیریت برند داخلی و خارجی

 

جهت هرگونه مشاوره با ما در تماس باشید:

02188692412

02188564556

02122706164

02166356152

02144257618

02188683023

02188686255

تلفن های همراه:

09123169354

09122024761

 

وب سایت موسسه حقوقی پارسیان :            www.companysabt.org

پست الکترونیک  موسسه حقوقی پارسیان :  info@companysabt.org

 

وب سایت گروه اقتصاد پارسیان     :           www.vezarat.org   

پست الکترونیک گروه اقتصاد پارسیان :        info@vezarat.org

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

تایید
  ثبت آگهی رایگان