در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
با درج آگهی در سایت آگهی بازان به کودکان نیازمند کمک کنید | آگهی بازان حامی موسسه خیریه پرواز شادی

آگهی بازان

مشاوره پایان نامه، مقاله، ترجمه و پروپزال

مشاوره پایان نامه، مقاله، ترجمه و پروپزال

آگهی رایگان
  • آموزش پروژه هاي دانشگاهي
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۴/۱۰/۲۶
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۰۶/۰۱
  •    تهران تهران
  • 237 بازدید

موسسه پژوهشی دکتر تحقیق به دلیل همکاری با بهترین پژوهشگران و نخبگان داخلی و بیرون از ایران، آماده ارائه انواع خدمات دانشجویی اعم از مشاوره در انجام پایان نامه،انجام مقاله، تحلیل آماری، ترجمه تخصصی، ویرایش تخصصی مقالات isi توسط ویراستار انگلیسی الاصل و غیره، به شما عزیزان می باشد. 
خدمات قابل ارائه:
1.تجزیه و تحلیل های آماری با استفاده از نرم افزارهای تخصصی تمام رشته ها از قبیل نرم افزارهاو مدل های زیر:
AMOS, LISREL, SPSS SYSTAT , SAS ,SPSS
STATISTICA, SPLUS, JMP, MINITAB, MATLAB معادلات ساختاری(مدلهای علی-معلولی) ، مدلهای هوش مصنوعی ، الگوریتم های ژنتیک ، تحلیل های داده کاوی ، مدلهای اقتصادسنجی ، طراحی و اجرای پرسشنامه با نظر خبرگان حوزه تخصصی، تحلیل پوششی داده ها (DEA)، تصمیم گیری چند معیاره فازی ( FMCDM) و غیره.

2.خدمات مقالات تضمینی ( ISIو ISC کنفرانس وکلاسی): تدوین ، ویرایش و ترجمه تخصصی ، پذیرش و چاپ تضمینی مقالات در ژورنالهای معتبر با ایمپکت فاکتور واقعی (گروه ما برای ژورنالهای سطح 2 به پایین کار مقاله و ویرایش تقبل نمی کند)

3.مشاوره ، آموزش و همکاری در انجام پروپوزال و پایان نامه در تمامی رشته ها و گرایش ها (ارائه رایگان موضوع بر اساس جدیدترین مقالات ISI ، ارائه گزارش گام به گام و قسط بندی هزینه ، آموزش و مشاوره رایگان و کامل مراحل پژوهش ، اصلاحات رایگان در تمای رشته و گرایش ها)

4.ترجمه فوری، تخصصی و تضمینی :با توجه به تنوع رشته ها و گرایش های دانشگاهی، ترجمه روان و فنی اصطلاحات و منطبق با فرمت ژورنالهای معتبر از اصول مهم اکسپت به حساب می آید، ما در دکتر تحقیق، با بهره گیری از مترجمان خبره در رشته ها و گرایش های مختلف، تمامی خدمات مرتبط با ترجمه را به صورت فوری و با تضمین اصلاحات تا آخرین مرحله ارائه خواهیم داد.

5. ویراستاری مقالات توسط ویراستار انگلیس الاصل: با توجه به ارتباط گروه دکتر تحقیق با ویراستاران حرفه ای انگلیسی، آمادگی خود را برای ویرایش زبان انگلیسی مقالات در تمامی زمینه ها و فرمت بندی و بهینه سازی مقالات بر اساس ژورنالهای هدف، اعلان می دارد

از تمامی دانشجویان و اساتید دعوت میشود به سایت ما از طریق لینک بالا مراجعه کنند و یا از طریق ایمیل drtahghigh@gmail.com سفارش خود را ارسال نمایند. در کمترین زمان ممکن پاسخ خواهیم داد

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

تایید
  ثبت آگهی رایگان