info [at] agahibazan.ir 02188713447

با درج آگهی در سایت آگهی بازان به کودکان نیازمند کمک کنید | آگهی بازان حامی موسسه خیریه پرواز شادی

آگهی بازان

درج آگهی رایگان همراه با ربات تلگرام

سرمایه گذاری در پروژه های نفتی ، لوازم خانگی - سولار پنل

سرمایه گذاری در پروژه های نفتی ، لوازم خانگی - سولار پنل

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • بازار کار سرمايه گذار
  • 237 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۴/۱۱/۰۵
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۰۶/۰۱
مشاهده وبلاگ اختصاصی صاحب آگهی

گروه کارخانجات انصار هویزه بخش خصوصی بوده و به هیچ ارگان و نهاد دولتی وابسته نمی باشد . 
گروه کارخانجات انصار هویزه با ارائه خدمات فنی مهندسی و دانش فنی با توانایی هایی از قبیل 10 شرکت و کارخانه مستقل با سرمایه گذاری معادل 350 میلیارد تومان ( 000/000/000/ 500/ 3 ریال ) که 100% مالکیت کلیه واحدهای صنعتی و تولیدی آن متعلق به گروه کارخانجات انصار هویزه بوده و آماده همکاری به شرح زیر می باشد : 
خلاصه ای از حوزه فعالیت های گروه کارخانجات انصار هویزه و کارخانه های آن که با دستگاههای مدرن تجهیز شده است : 
گروه اول : لوازم خانگی با برند ایرانی در بستر تولیدی مستقل و بر اساس خود باوری ملی در شرکتها و کارخانه های مستقل به شرح زیر : 
1- کارخانه تولیدات لوازم خانگی واقع در شیراز با 15000 متر مربع سوله و 25 هکتار زمین صنعتی دارای تجهیزات مدرن برای تولید ماشین لباسشویی و یخچال با استعداد روزانه 350 الی 500 دستگاه آماده همکاری می باشد و چشم انداز آتی تکمیل سبد کالا در محور لوازم خانگی می باشد . 
2- کارخانه کنور بازرگان واقع در ایوانکی اطراف تهران دارای 33000 متر مربع سوله مسقف و دارای تجهیزات جدید برای تولید روزانه تعداد 1250 دستگاه یخچال و 800 دستگاه ماشین لباسشویی آماده همکاری می باشد . 
3- کارخانه فرازرین واقع در اهواز با 14000 سوله مسقف و خط رنگ کامل با استعداد روزانه 800 دستگاه ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی تجهیز شده آماده همکاری می باشد . 
4- کارخانه بایافوم واقع در شهرک صنعتی ایوانکی برای تجهیز فوم و پنل های ساختمانی آماده همکاری برای صنایع بسته بندی و ساختمانی می باشد . 
گروه دوم : انرژی های فسیلی از قبیل فرآورده های نفتی و پتروشیمی و عملیات بازرگانی مرتبط به شرح زیر : 
1- شرکت مولد پترو تهران آریا در تولید قیر و بسته بندی آن در منطقه گرمسار به صورت حرفه ای و 100% اتوماتیک در بسته بندی های بشکه و پلی بگ در استعداد روزانه در فاز اول ، 750 تن و در فاز دوم ، 1500 تن می باشد . 
2- تاسیس مینی پالایشگاه در استعداد روزانه 10000 بشکه نفت خام و کاندنسیت و میعانات گازی دومنظوره که در شرایط فعلی هم اکنون طراحی و مطالعات آن انجام گرفته ، یک قطعه زمین مناسب در حجم 45 هکتار خریداری و در شرایط فعلی در حال اخذ مجوزهای لازم می باشد و میزان سرمایه گذاری 80 میلیارد تومان که 25% آن از طرف این شرکت تا کنون هزینه شده است . 
3- عملیات بازرگانی فرآورده های نفتی و پتروشیمی در استعداد ترانزیت ، واردات و صادرات هم اکنون از بازارهای منطقه در دستور کار می باشد . 

گروه سوم : انرژی های نو و تجدید پذیر از قبیل سولار پنل های خورشیدی و غیره به شرح زیر : 
فاز اول : هم اکنون در منطقه ایوانکی یک سوله به مساحت 14000 متر مربع با سوله مسقف در حال برنامه ریزی و واردات ویفر و تولید پنل های خورشیدی در فاز اول می باشیم . 
فاز دوم : تولید ویفر و کشت آن و ایجاد نیروگاههای متمرکز خورشیدی در دستور کار می باشد . 

گروه چهارم : گروه مواد غذایی 
الف ) هم اکنون یک باب کارخانه آب معدنی با استعداد ساعت 12000 آب معدنی در شهر کرد را در مالکیت خود دارد و آماده همکاری در این زمینه می باشد . 
ب ) در یک دوره 5 ساله با زمان بندی سیاست های کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت 5 ساله راه اندازی و تاسیس کارخانه های مرتبط با مواد غذایی و مواد لبنی را در دستور کار دارد . 
گروه پنجم: خدمات فنی و مهندسی و ارائه دانش فنی در قالب یک شرکت دانش بنیان به شرح زیر : 
الف ) در شرایط آمادگی کامل برای تحقیقات وسازمان دهی دانش فنی برای کل گروه کارخانجات بسر می بریم . 
ب) این واحد از نیروهای مبتکر و خلاق و با انگیزه استفاده نموده و هم اکنون بهترین نیروهای متخصص را در امور احداث و واحدهای صنعتی مرتبط با پروژه های نفتی و پتروشیمی در قالب کلیه فرآیندهای مهندسی و دانش فنی در اختیار دارد و آماده همکاری برای ارائه خدمات فنی و مهندسی می باشد . 
ج) تیم فنی مهندسی لوازم خانگی 
د) تیم فنی مهندسی انرژهای تجدید پذیر و نو( خورشیدی ) 

گروه ششم : اداری ، مالی ، دارایی ها و حسابرسی 
1- ملکی به متراژ 750 متر مربع زمین و 1200 متر مربع بنای تجاری و اداری و دارای سند 6 دانگ با بر 25 تا 30 متر و دسترسی به 3 نبش واقع در خیابان بهار جنوبی با پهنه تراکم S/A ( دفتر مرکزی ) 
2- ملکی به متراژ 960 متر مربع زمین و 1500 متر مربع بنای تجاری و اداری و دارای سند 6 دانگ با بر 25 تا 30 متر ودسترسی به 3 نبش واقع در خیابان انقلاب – روبروی پیچ شمیران – خیابان نور محمد با پهنه تراکم S/A ( امور بازرگانی و امور شرکتها ) 
3- ملکی به متراژ 300 متر زمین و 3 واحد مستقل و سند اداری واقع در خیابان قائم مقام - جنب تهران کلینیک

با ثبت آگهی به کودکان نیازمند کمک کنید